PERSPEKTYWY
Dewiza

Piątek, 18 - Styczeń 2019r.
menu
News
News

ZS MAGAZINE I SZKOLNA TV Z WIZYTĄ U BURMISTRZA GŁOGÓWKA

Publikacja: 2019-01-12, godz.: 11:32
Nasi reporterzy z ZS Magazine oraz Szkolnej TV dnia 11.01 wybrali się z wizytą do Burmistrza Głogówka – p. Piotra Bujaka i przeprowadzili z naszym włodarzem miasta interesujący wywiad. Młodzi redaktorzy zostali ciepło przyjęci przez pana Burmistrza.
Czytaj całość aktualności »
News

LOGISTYCY ZESPOŁU SZKÓŁ W GŁOGÓWKU W FABRYCE FIATA

Publikacja: 2019-01-11, godz.: 13:30
Uczniowie Technikum Zespołu Szkół w Głogówku 8 stycznia mieli okazję przekonać się, jak wygląda praca na linii produkcyjnej samochodów w zakładach Fiat Chrysler Automobiles (FCA) w Tychach. Organizatorem oraz pomysłodawcą wyjazdu studyjnego do największego zakładu produkcyjnego w kraju był p. Andrzej Cichoń – nauczyciel przedmiotów zawodowych.
Czytaj całość aktualności »
News

UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ W „POWIATOWYM KLUBIE OŚMIU"

Publikacja: 2019-01-04, godz.: 20:41
Dnia 18 grudnia 2018r. wolontariusze „Powiatowego Klubu Ośmiu” przy ZSR w Prudniku, już po raz piąty zorganizowali na prudnickim rynku tradycyjną „Wigilię Polską” dla mieszkańców.
Czytaj całość aktualności »
News

POMAGAMY DZIECIOM! XIX EDYCJA AKCJI GÓRA GROSZA ZAKOŃCZONA!

Publikacja: 2019-01-04, godz.: 09:32
Góra Grosza to wielka akcja zbierania monet organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom. Akcja trwała od 26.11.2018 do 02.01.2019. Również i nasi uczniowie wzięli udział w tym długo oczekiwanym wydarzeniu.
Czytaj całość aktualności »
News

SZKOLNA TV, ZS MAGAZINE ORAZ KÓŁKO STRZELECKIE ZESPOŁU SZKÓŁ W GŁOGÓWKU W PROJEKCIE „RAZEM DLA BEZPIECZEŃSTWA”

Publikacja: 2018-12-27, godz.: 05:32
Projekt „Razem dla Bezpieczeństwa” to realizacja kolejnego już, trzeciego etapu kompleksowych działań na rzecz społeczności lokalnych Powiatu Prudnickiego. Zespół Szkół w Głogówku ponownie uczestniczył w projekcie, rezultatem czego była możliwość przeprowadzenia zajęć pozaszkolnych: dziennikarskich – dla członków gazety szkolnej ZS Magazine, zajęć dla członków Szkolnej Telewizji oraz zajęć strzeleckich . Zajęcia miały na celu propagowanie wśród młodzieży ww. zainteresowań.
Czytaj całość aktualności »
News

WESOŁYCH ŚWIĄT

Publikacja: 2018-12-24, godz.: 08:29
News

ZWIEDZAMY OŁOMUNIEC

Publikacja: 2018-12-23, godz.: 09:27
Okres przedświąteczny to czas organizowania świątecznych jarmarków. Każdego roku uczniowie Zespołu Szkół wybierają się na przedświąteczną wyprawę odwiedzając bożonarodzeniowe jarmarki. Tym razem odwiedzili naszych południowych sąsiadów .
Czytaj całość aktualności »

Warsztaty Andrzejkowe w Prudniku

Publikacja: 2018-12-14, godz.: 06:19
Dnia 29 listopada wolontariusze naszej szkoły oraz grupa emitująca materiały dziennikarskie w Wiadomościach szkolnych ZS w Głogówku uczestniczyła w „Andrzejkowych Prudnickich warsztatach Grupy PaT” w Prudniku. Uczniowie nakręcali fragmenty pracy a zarazem zabawy wolontariuszy, którzy brali udział w różnorodnych formach warsztatów teatralnych, wokalno-instrumentalnych, plastycznych, gastronomicznych, fotograficznych, tanecznych i musztry. Bardzo ważnym etapem był montaż najciekawszych ujęć, dobór odpowiedniego podkładu dźwiękowego oraz przedstawienie efektu pracy młodzieży w postaci krótkiego filmu z warsztatów na uroczystej Gali Andrzejkowej.
Zapraszamy na film


Czytaj całość aktualności »
polecamy
button button button button button button button button button button button button button button button button
Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki.
Licznik odwiedzin: 848826