PERSPEKTYWY
Dewiza

Piątek, 27 - Styczeń 2023r.
menu

ŚWIĄTECZNY CZAS

W miłej, świątecznej atmosferze odbyło się dziś tradycyjne spotkanie wigilijne. Młodzież wprowadziła nas w okres najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia.

Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły wzięli udział w spotkaniu, które było doskonałą okazją do przeżycia radosnych chwil w najbliższym gronie. W tym dniu wręczono medale, dyplomy i puchary najwybitniejszym sportowcom, którzy zdobyli wysokie miejsca w Mikołajkowym Międzyszkolnym Turnieju Strzeleckim i w Szkolnych Zawodach Tenisa Stołowego. Uroczystość przebiegała w atmosferze przyjaźni i akceptacji. Pan dyrektor Artur Stochmiałek złożył wszystkim życzenia i podsumował mijający rok, a ksiądz Paweł Chlipała symbolicznie przełamał opłatek. Na odświętnie przygotowanym stole nie zabrakło świec, symbolu miłości i jedności. Spotkanie prowadziła pani Alicja Dziedzic wraz z uczniami klasy 1LO i 2LO. W tym dniu obecna była również szkolna orkiestra, pod batutą pana Bernarda Burka.

newsduze/1sm15.JPG

newsduze/2sm15.JPG

newsduze/3sm15.JPG

newsduze/4sm15.JPG

Autor tekstu: Anna Borucka

Publikacja aktualności: 2015-12-22, godz.: 19:38
Powrót do przeglądania aktualności

Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301 , kom: 500-212-954
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki , Deklaracja dostępności
Licznik odwiedzin: 1544593