PERSPEKTYWY
Dewiza

Piątek, 27 - Styczeń 2023r.
menu

ZGARNĘLI GŁÓWNĄ NAGRODĘ

Grupa uczniów Zespołu Szkół w Głogówku pasjonująca się fotografią, filmem i montażem stworzyła scenariusz, który okazał się strzałem w dziesiątkę.

W konkursie na spot filmowy pt. ?Moda na życie bez uzależnień?, który organizowany był przez Wydział Oświaty i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Prudniku oraz Komendę Powiatową Policji w Prudniku zdobyli pierwsze miejsce. Uroczysta gala wręczenia nagród, na której obecni byli pan Starosta Prudnicki Radosław Roszkowski, Wicestarosta Krzysztof Barwieniec, Komendant Powiatowej Policji w Prudniku podinsp. Przemysław Ilnicki oraz Przewodniczący Komisji Edukacji i Bezpieczeństwa Publicznego Ryszard Kwiatkowski, odbyła się w dniu 23 stycznia.

Uczniowie wygrali profesjonalny aparat fotograficzny, który będą wykorzystywać w swojej codziennej pracy w szkolnej telewizji i redakcji gazety ZS Magazine. Celem konkursu było upowszechnianie działań alternatywnych do zachowań ryzykownych i promowanie pożądanych społecznie form spędzania czasu wolnego. W spocie wystąpili uczniowie liceum, technikum i zasadniczej szkoły zawodowej: Tytus Przybylski (2LO), Maja Dancewicz (2LO), Natalia Gorke (2SW), Ewa Krautwurst (2SW), Denis Staisz (1T), Aleksander Marasek (3LO), Jakub Małecki (3T), Weronika Kostuś (3T), Denis Bargieł (2LO), Paweł Orłowski (3T), Karol Poźniak (3T), Paskal Wróblewski (3LO), Maciej Przybylski (3LO), Aleksander Tyburczy (1LO) i Patryk Winkler (3T). W konkursie, który odbył się w ramach Projektu ?RAZEM DLA BEZPIECZEŃSTWA ? kompleksowe działania na rzecz społeczności lokalnych Powiatu Prudnickiego? dofinansowanego ze środków ?Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata ?2016 i 2017? oraz Programu Komendy Głównej Policji ?Profilaktyka a Ty?, wzięły udział wszystkie szkoły ponadgimnazjalne powiatu prudnickiego. Opiekunkami uczniów były nauczycielki Agnieszka Sejnowska i Anna Borucka. Film pt. ?NIE TRAĆ CZASU? dostępny jest na stronie internetowej Zespołu Szkół w Głogówku i Starostwa Powiatowego w Prudniku.

newsduze/do22.JPG

newsduze/do33.JPG

newsduze/do44.JPG

newsduze/do55.JPG

newsduze/do66.JPG

newsduze/do77.JPG

Autor tekstu: Agnieszka Sejnowska

Publikacja aktualności: 2017-02-10, godz.: 08:25
Powrót do przeglądania aktualności

Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301 , kom: 500-212-954
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki , Deklaracja dostępności
Licznik odwiedzin: 1544621