PERSPEKTYWY
Dewiza

Sobota, 20 - Październik 2018r.
menu

ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ W ZESPOLE SZKÓŁ

Dnia 13.10.2017r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Dyrektor Zespołu Szkół złożył życzenia oraz podziękowania całemu Gronu Pedagogicznemu, jak i pracownikom administracji oraz obsługi.

Przy okazji tego święta, odbyło się również uroczyste zaprzysiężenie uczniów klas pierwszych, którzy tym samym stali się pełnoprawnymi członkami naszej szkolnej społeczności.

Po części oficjalnej przyszedł czas na część artystyczną przygotowaną przez uczniów klasy 3 LO, 2LO oraz 2T pod kierownictwem p. B. Janecko. Uczniowie w sposób humorystyczny przedstawili kabaretowe scenki z życia szkoły, jak również złożyli nauczycielom życzenia z okazji ich święta.

Również i w tym miejscu , życzymy Wam drodzy Nauczyciele wielu sukcesów w życiu zawodowym , jak i prywatnym, jak również cierpliwości i dużo zapału do dalszej pracy!

newsduze/den1.jpg

newsduze/den2.jpg

newsduze/den3.jpg

newsduze/den4.jpg

Autor tekstu: ZS Głogówek

Publikacja aktualności: 2017-10-13, godz.: 18:28
Powrót do przeglądania aktualności

Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki.
Licznik odwiedzin: 822013