PERSPEKTYWY
Dewiza

Środa, 21 - Sierpień 2019r.
menu

ZS MAGAZINE I SZKOLNA TV ZESPOŁU SZKÓŁ W GŁOGÓWKU Z WIZYTĄ W TELEWIZJI TVN W KRAKOWIE

Jak wyglądają plany znanych seriali „Szkoła” oraz „Szpital”? W jaki sposób powstają efekty specjalne? Czy łatwo jest nagrać program „na żywo”, jak produkuje się talk show? - na te i inne pytania uzyskaliśmy odpowiedź podczas pobytu w krakowskiej siedzibie telewizji TVN w dniu 21 listopada 2018r.

Poznaliśmy kulisy pracy aktorów, wyposażenie studia, sposoby nagrywania programów telewizyjnych i byliśmy tam, gdzie powstają najpopularniejsze produkcje telewizji TVN. Zwiedziliśmy pomieszczenia, w których kręcone są sceny seriali „Szpital” i „Szkoła”, programu „Mango”, jak również spotkaliśmy kilku aktorów i statystów, którzy czekali na kręcenie kolejnych scen. Ciekawym punktem wyjazdu było przełamanie barier w kontakcie z kamerą, albowiem również i my mieliśmy okazję stanąć za kamerą i nagrać krótki filmik z naszym udziałem. Wyjazd bardzo wszystkim się podobał i niewątpliwie był niezapomnianym przeżyciem. Czas spędzony na planach seriali będziemy z pewnością długo wspominać, albowiem mieliśmy możliwość przez chwilę poczuć się częścią produkcji telewizyjnych.

Wizyta w TVN w Krakowie była częścią realizacji projektu „RAZEM DLA BEZPIECZEŃSTWA” – kompleksowe działania na rzecz społeczności lokalnych Powiatu Prudnickiego – ETAP III”.

Opiekunami grupy były p. Agnieszka Sejnowska (Szkolna TV) oraz p. Beata Janecko (ZS Magazine).

newsduze/tvn1.jpg

newsduze/tvn2.jpg

newsduze/tvn3.jpg

newsduze/tvn4.jpg

newsduze/tvn5.jpg

newsduze/tvn6.jpg

newsduze/tvn7.jpg

Autor tekstu: ZS Głogówek

Publikacja aktualności: 2018-11-26, godz.: 15:22
Powrót do przeglądania aktualności

Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki.
Licznik odwiedzin: 917567