PERSPEKTYWY
Dewiza

Piątek, 26 - Kwiecień 2019r.
menu

NOWE WYDANIE ZS MAGAZINE

Drodzy Czytelnicy oddajemy w Wasze ręce kolejne wydanie naszej szkolnej gazety ZS MAGAZINE. W naszej szkole, jak i redakcji, dużo się działo. Przede wszystkim nieco zmodyfikowaliśmy nasz magazyn , szatą graficzną zajmują się nasi koledzy z klasy 2 Technikum: Łukasz Lazar i Radomir Stefański a do naszego grona dołączyli nowi uczniowie klas pierwszych. Przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych artykułów, m.in. wywiad z podróżnikami z grupy wyprawowej „Horyzont” oraz rozmowę z naszą koleżanką Julią, która brała udział w programie Top Model. Jak zawsze, w naszej szkole organizowane były liczne ciekawe przedsięwzięcia, o których również piszemy. Będzie trochę o sporcie, konkursach, wyjazdach i wizycie w Telewizji TVN w Krakowie. Powstała nowa rubryka „Moje Pasje”, gdzie nasi redaktorzy piszą …. o czym? Musicie sami to sprawdzić, gorąco zachęcam do czytania.

Autor tekstu: Redaktor naczelna : Angelika Kulpa

Publikacja aktualności: 2018-12-06, godz.: 06:26
Powrót do przeglądania aktualności

Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki.
Licznik odwiedzin: 878834