PERSPEKTYWY
Dewiza

Wtorek, 18 - Czerwiec 2019r.
menu

SPOTKANIE WOLONTARIUSZY Z ZESPOŁU SZKÓŁ Z POTRZEBUJĄCYMI

Piękną tradycją jest dzielenie się prezentami 6 grudnia. Jest to okazja aby sprawić komuś radość. Już od 18 lat uczniowie Zespołu Szkół w Głogówku przygotowują paczki dla podopiecznych Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Głogówku.

Organizacją całego przedsięwzięcia zajmuje się pani Elżbieta Kisielewicz. W tym roku dwie uczennice klasy 3LO /Mariola Koczula i Magda Gerus/ wcieliły się w rolę aniołków a uczeń z 3T / Tomek Feliksiak/ w rolę św.Mikołaja. Cała wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, ludzie bardzo się cieszyli, na ich twarzach pojawiał się uśmiech a czasem ta radość przeradzała się w łzy. Podopieczni wraz z uczniami śpiewali kolędy. Do stworzenia świątecznego klimatu przyczynili się przygrywający na gitarach - Michał Karel / kl.IIIT/ oraz absolwent naszego Zespołu Szkół Dawid Adamus.

newsduze/mzol181.jpg

newsduze/mzol182.jpg

newsduze/mzol183.jpg

Autor tekstu: ZS Głogówek

Publikacja aktualności: 2018-12-13, godz.: 08:27
Powrót do przeglądania aktualności

Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki.
Licznik odwiedzin: 897265