Informacje Ogólne
Dla uczniów
Dla rodziców
Dla szkół zaocznych
Dla nauczycieli
Polecane
W trakcie rozmowy Burmistrz miasta opowiedział nie tylko o swoich planach w kwestii zarządzania miastem, lecz również odniósł się do problemów związanych z reformą szkolnictwa. Nasi reporterzy dowiedzieli się z jaką propozycją Burmistrz miasta wyjdzie do młodych ludzi, jaka jest jego recepta na przekonanie do siebie przeciwników a także , jakie są jego największe marzenia, ulubiony sport i jak lubi spędzać wolny czas. Tego wszystkiego i więcej, dowiecie się już wkrótce czytając kolejne wydanie ZS Magazine i oglądając specjalne wydanie wiadomości Szkolnej TV, gdzie zamieszczony zostanie przeprowadzony wywiad.
Śledźcie naszą stronę internetowa oraz facebook.
Autor tekstu: ZS Głogówek
Publikacja aktualności: 2019-01-12, godz.: 11:32
Powrót do przeglądania aktualności
- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.
- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.
Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.