PERSPEKTYWY
Dewiza

Środa, 21 - Sierpień 2019r.
menu

ZS MAGAZINE I SZKOLNA TV Z WIZYTĄ U BURMISTRZA GŁOGÓWKA

Nasi reporterzy z ZS Magazine oraz Szkolnej TV dnia 11.01 wybrali się z wizytą do Burmistrza Głogówka – p. Piotra Bujaka i przeprowadzili z naszym włodarzem miasta interesujący wywiad. Młodzi redaktorzy zostali ciepło przyjęci przez pana Burmistrza.

W trakcie rozmowy Burmistrz miasta opowiedział nie tylko o swoich planach w kwestii zarządzania miastem, lecz również odniósł się do problemów związanych z reformą szkolnictwa. Nasi reporterzy dowiedzieli się z jaką propozycją Burmistrz miasta wyjdzie do młodych ludzi, jaka jest jego recepta na przekonanie do siebie przeciwników a także , jakie są jego największe marzenia, ulubiony sport i jak lubi spędzać wolny czas. Tego wszystkiego i więcej, dowiecie się już wkrótce czytając kolejne wydanie ZS Magazine i oglądając specjalne wydanie wiadomości Szkolnej TV, gdzie zamieszczony zostanie przeprowadzony wywiad.

Śledźcie naszą stronę internetowa oraz facebook.

newsduze/bur2.JPG

newsduze/bur3.JPG

Autor tekstu: ZS Głogówek

Publikacja aktualności: 2019-01-12, godz.: 11:32
Powrót do przeglądania aktualności

Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki.
Licznik odwiedzin: 917579