PERSPEKTYWY
Dewiza

Niedziela, 26 - Maj 2019r.
menu

UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ W KOLEJNYM PROJEKCIE ZAWODOWYM

11 lutego w Zespole Szkół odbyły się warsztaty dla dziesięciu wybranych uczniów Technikum uczestniczących w projekcie Opolskie Szkolnictwo Zawodowe dla Rynku Pracy. Wzięli oni udział w seminarium: Planowanie Kariery Zawodowej w Szkolnym Punkcie Informacji i Kariery Zespołu Szkół w Głogówku. Uczeń, który wypadnie najlepiej podczas szkolnych konsultacji będzie reprezentował naszą szkołę w Opolu. Będą to dwudniowe warsztaty dotyczące tworzenia swojego eportfolia zawodowego a uczestnikami będą najlepsi uczniowie szkół technicznych naszego województwa. Warsztaty odbędą się w Studio Nagrań RZPWE w Opolu. Czekamy na wyniki testu, któremu zostali poddani uczestnicy seminarium , na podstawie których wyłoniony zostanie nasz reprezentant . Inicjatorem przedsięwzięcia w naszej szkole jest p. A. Cichoń.

Autor tekstu: ZS Głogówek

Publikacja aktualności: 2019-02-24, godz.: 09:23
Powrót do przeglądania aktualności

Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki.
Licznik odwiedzin: 889540