PERSPEKTYWY
Dewiza

Środa, 21 - Sierpień 2019r.
menu

ROZDANIE ŚWIADECTW W KLASIE MATURALNEJ

26 kwietnia w auli szkolnej odbyła się uroczystość rozdania świadectw uczniom klasy 3 LO oraz słuchaczom LOdD. Najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni pamiątkowymi statuetkami i dyplomami. Nasi absolwenci pożegnali się z nauczycielami dziękując za trud i poświęcenie włożony w ich edukację i wyrazili słowa uznania dla wszystkich tych, którzy przyczynili się do ich sukcesu edukacyjnego. Trzymając dumnie w swoich dłoniach świadectwa ukończenia szkoły nasi absolwenci pożegnali się słowami Gabriela Marqueza: „Nie płacz, że się skończyło , tylko uśmiechaj, że Ci się to przytrafiło”. A my żegnamy się z naszymi absolwentami życząc im podejmowania dobrych decyzji, powodzenia w przezwyciężaniu trudności w dorosłym życiu , no i oczywiście jak najlepszych wyników egzaminu maturalnego !

Autor tekstu: ZS Głogówek

Publikacja aktualności: 2019-04-29, godz.: 08:18
Powrót do przeglądania aktualności

Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki.
Licznik odwiedzin: 917529