PERSPEKTYWY
Dewiza

Sobota, 14 - Grudzień 2019r.
menu

DNI OTWARTE W ZESPOLE SZKÓŁ

10 i 13 maja Zespół Szkół gościł w swoich murach ósmoklasistów oraz gimnazjalistów w ramach Dni Otwartych. Odwiedzili nas uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjów z Głogówka, Szonowa, Biedrzychowic, Kórnicy, Walec, Białej oraz Racławic Śląskich. Mieli oni okazję obejrzeć pomieszczenia lekcyjne, siłownię, strzelnicę , jak również wysłuchać prezentacji uczniów Zespołu Szkół na temat różnorodnych zajęć prowadzonych w szkole. Dni Otwarte to inicjatywa, która ma umożliwić młodszym uczniom zapoznanie się z ofertą szkoły, jak również zachęcić ich do wyboru właśnie naszej szkoły. Mamy nadzieję, że Dni Otwarte spełniły oczekiwania uczniów i z wieloma z nich spotkamy się już we wrześniu. W tym miejscu, składamy podziękowania Dyrekcji wszystkich ww. szkół, za umożliwienie swoim wychowankom odwiedzenia naszej placówki.
newsduze/do2.jpg

newsduze/do3.jpg

newsduze/do4.jpg

newsduze/do5.jpg

newsduze/do7.jpg

Autor tekstu: ZS Głogówek

Publikacja aktualności: 2019-05-14, godz.: 14:23
Powrót do przeglądania aktualności

Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki.
Licznik odwiedzin: 960927