PERSPEKTYWY
Dewiza

Sobota, 14 - Grudzień 2019r.
menu

NASI STRZELCY ZNOWU NAJLEPSI ! LVIII WOJEWÓDZKIE ZAWODY STRZELECKIE „O SREBRNE MUSZKIETY 2019”

Kolejny sukces naszej ekipy strzeleckiej! Zarówno drużyna chłopców (skład: Kamil Winkler, Aleksander Tyburczy, Michał Karel), jak i dziewcząt (skład: Agata Chojecka, Paulina Blaszczyk, Jesika Karolkiewicz) 23 maja zwyciężyli w LVIII Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich „O Srebrne Muszkiety 2019” , których organizatorem był Zespół Szkół oraz Bractwo Strzeleckie w Głogówku. W zawodach uczestniczyło siedem drużyn z województwa opolskiego a zawodnicy strzelali z karabinu sportowego na odległość 50 m z pozycji leżącej . To nie jedyny sukces naszych zawodników, albowiem również indywidualnie nasi strzelcy zgarnęli wszystkie nagrody. W kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła Agata Chojecka, II miejsce Jesika Karolkiewicz a III miejsce przypadło w udziale Paulinie Blaszczyk. W kategorii chłopców I miejsce zajął Kamil Winkler, II miejsce Aleksander Tyburczy a III miejsce Michał Karel. W najbliższym czasie nasi zawodnicy będą reprezentować województwo opolskie w zawodach centralnych.

Gratulujemy sukcesu zarówno zawodnikom, jak i opiekunowi grupy p. K. Strzodzie. Wszystkim drużynom uczestniczącym w zawodach również składamy gratulacje i podziękowania za sportową postawę.

Autor tekstu: ZS Głogówek

Publikacja aktualności: 2019-05-24, godz.: 07:21
Powrót do przeglądania aktualności

Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki.
Licznik odwiedzin: 960948