PERSPEKTYWY
Dewiza

Czwartek, 4 - Czerwiec 2020r.
menu

ROK SZKOLNY 2019/2020 ROZPOCZĘTY !

Punktualnie o godzinie 9.00 w auli szkolnej Zespołu Szkół nastąpiło uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Dyrektor szkoły p. Artur Stochmiałek przywitał wszystkich zgromadzonych uczniów oraz pracowników Zespołu Szkół, życząc udanego, pełnego wrażeń nowego roku szkolnego. Dyrektor serdeczne słowa skierował do uczniów klas pierwszych. Jest to rok szczególny, albowiem w naszych szkolnych murach przywitaliśmy zarówno absolwentów gimnazjów, jak i szkół podstawowych. Dyrektor wyraził nadzieję, że nasi młodsi koledzy będą się u nas czuli bezpiecznie i z sukcesem będą poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności. Głos zabrał również radny powiatu prudnickiego p. Dragomir Rudy życząc wszystkim zebranym uczniom powodzenia w nowym roku szkolnym, stwierdzając równocześnie, że Zespół Szkół jest jedną z najlepszych szkół w powiecie. Uczniów przywitała również przedstawicielka firmy Multiserwis, wręczając uczniom , którzy uczestniczyć będą w zajęciach organizowanych przez firmę, okolicznościowe gadżety. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć wszystkim uczniom połamania piór a nauczycielom dużo cierpliwości. Kochani, niech moc będzie z Wami ! Byle do czerwca …

Autor tekstu: ZS Głogówek

Publikacja aktualności: 2019-09-02, godz.: 16:34
Powrót do przeglądania aktualności

Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki.
Licznik odwiedzin: 1037221