PERSPEKTYWY
Dewiza

Sobota, 29 - Luty 2020r.
menu

MŁODZIEŻ ZESPOŁU SZKÓŁ NA XV NYSKIM FESTIWALU NAUKI

Już po raz 15. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie prezentuje swoje osiągnięcia naukowe i dydaktyczne w ramach Nyskiego Festiwalu Nauki w dniach 25-26 września. To gratka dla wszystkich zafascynowanych ciekawostkami naukowymi. W programie Festiwalu – warsztaty, projekcje multimedialne, pokazy, wykłady, wystawy, konkursy i zawody sportowe, które rokrocznie cieszą się wielkim zainteresowaniem wśród młodzieży. Również i nasi uczniowie z Technikum Informatycznego oraz Logistycznego biorą udział w Festiwalu, na którym uczestniczyć będą w warsztatach druku 3D , pokazie skanowania 3D światłem strukturalnym oraz wykładzie na temat automatyzacji procesu produkcji. Celem festiwalu jest promocja osiągnięć naukowych, ale także uświadomienie uczestnikom, jak szerokie zastosowanie mają odkrycia naukowe w codziennym życiu.

Autor tekstu: ZS Głogówek

Publikacja aktualności: 2019-09-26, godz.: 08:18
Powrót do przeglądania aktualności

Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki.
Licznik odwiedzin: 992690