PERSPEKTYWY
Dewiza

Piątek, 18 - Październik 2019r.
menu

SUKCES NASZYCH ZAWODNIKÓW W FINALE CENTRALNYCH ZAWODÓW „O SREBRNE MUSZKIETY” ! JESTEŚMY W CZOŁÓWCE NAJLEPSZYCH STRZELCÓW W POLSCE !

Finał Centralnych 58. Zawodów Strzeleckich „ O Srebrne Muszkiety 2019” zakończył się ogromnym sukcesem naszych drużyn. 16 zespołów dziewcząt i 16 zespołów chłopców z całej Polski, a wśród nich nasze drużyny reprezentujące województwo opolskie. Nasi strzelcy jak zwykle nie zawiedli, co więcej , uzyskali rewelacyjne wyniki. Nasza męska drużyna w składzie : Kamil Winkler, Michał Karel i Aleksander Tyburczy wywalczyli 3 miejsce w Polsce !!! Natomiast Michał Karel zdobył 2 miejsce w Polsce indywidualnie !!! Drużyna dziewcząt w składzie Paulina Blaszczyk, Jessika Karolkiewicz i Agata Chojecka również dzielnie walczyły i zdobyły 6 miejsce w Polsce !!! Niesamowity sukces naszych zawodników! Serdecznie gratulujemy naszym strzelcom i ich trenerowi p. Krystianowi Strzodzie. Przypominamy, że nasi zawodnicy strzelali z karabinka sportowego z pozycji leżącej na odległość 50 m.

Autor tekstu: ZS Głogówek

Publikacja aktualności: 2019-10-01, godz.: 22:42
Powrót do przeglądania aktualności

Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.