PERSPEKTYWY
Dewiza

Piątek, 27 - Styczeń 2023r.
menu

SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

Młodzież uczęszczająca do klasy 2SM Zasadniczej Szkoły Zawodowej wzięła udział w szkoleniu, którego celem było ograniczenie niepełnoletnim dostępu do wyrobów tytoniowych w sklepach.

Zajęcia prowadzone były wspólnie z sierżantem Grzegorzem Daraszem i sierżantem Bartłomiejem Hellebrandem z Komisariatu Policji w Głogówku oraz komisarzem Katarzyną Szablewską z KPP z Prudnika. W czasie zajęć młodzież dowiedziała się, w jaki sposób przestrzegać obowiązującego w Polsce prawa. Policjanci mówili o wysokości mandatów za sprzedaż wyrobów tytoniowych nieletnim. Uczniowie dowiedzieli się także, w jaki sposób odmówić wydania agresywnemu klientowi paczki papierosów. Po przeprowadzonym wykładzie młodzież rozwiązywała test składający się z 16 pytań. Ci, którzy odpowiedzieli na pytania poprawnie otrzymali dyplomy i naklejki programu „Stop 18!”. Więcej na ten temat przeczytacie w grudniowym wydaniu ZS Magazine w artykule, który napisała Ula Czaja (2LO).

Autor tekstu: Anna Borucka

Publikacja aktualności: 2011-12-13, godz.: 12:00
Powrót do przeglądania aktualności

Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301 , kom: 500-212-954
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki , Deklaracja dostępności
Licznik odwiedzin: 1544651