PERSPEKTYWY
Dewiza

Poniedziałek, 19 - Październik 2020r.
menu

NASZA UCZENNICA LAUREATKĄ KONKURSU NA PLAKAT „ŚWIADOMY I BEZPIECZNY SENIOR”

Nasza uczennica klasy 1 Technikum – Milena Surowiec, została zwyciężczynią Konkursu na plakat w ramach realizacji programu „Świadomy i bezpieczny Senior” organizowany przez Wojewodę Opolskiego, Opolskiego Kuratora Oświaty oraz Komendanta Wojewódzkiej Policji w Opolu. Celem Konkursu było zwrócenie uwagi młodzieży na problem oszustw oraz innych przestępstw popełnianych na osobach starszych, jak również aktywizacja środowiska szkolnego do działań na rzecz bezpieczeństwa osób starszych oraz zwiększenie świadomości seniorów w zakresie zagrożeń. Nagrodzona praca będzie przeznaczona w szczególności do celów promocyjnych, identyfikacyjnych oraz reprezentacyjnych Programu, dlatego też jesteśmy bardzo dumni z sukcesu Mileny. Serdecznie gratulujemy a fotorelacja z wręczenia nagrody już wkrótce.

Autor tekstu: ZS Głogówek

Publikacja aktualności: 2020-01-17, godz.: 13:20
Powrót do przeglądania aktualności

Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki.
Licznik odwiedzin: 1111810