PERSPEKTYWY
Dewiza

Wtorek, 20 - Kwiecień 2021r.
menu

AKTYWACJA UCZNIOWSKICH KONT GMAIL - CLASSROOM

INFORMACJA - przypominamy w jaki sposób uzyskać dostęp do kont służbowym classroom. Dotyczy to klas pierwszych dziennych jak i szkół zaocznych od tego roku(szkoły zaoczne zostaną systematycznie dodawane), pozostałe klasy używają kont już aktywowanych w poprzednim roku szkolnym. Niestety jesteśmy zmuszeni do ponownego powrotu takiej formy nauczania :(

1. Pierwszy link opisuje, jak krok po kroku dokonać aktywacji swojego konta. Przypominamy, że nie tworzymy NOWEGO konta, aktywujemy już gotowe.

INSTRUKCJA AKTYWACJI

2. Jeżeli po prawidłowej analizie instrukcji nadal będzie występował problem z logowaniem, skorzystaj z formularza kontaktowego, pomożemy.

FORMULARZ KONTAKTOWY

3. Informujemy, że aplikacjia Google ClassRoom nie jest przeznaczona wyłącznie na komputery. Można ją pobrać w prosty sposób, całkowicie za darmo również na telefony komórkowe i korzystać. Polecamy !!

4. Po prawej stronie naszej strony został umieszczony button z aplikacją Google ClassRoom - można z niego skorzystać by w prosty sposób dostać się na leckje.

Autor tekstu: ZS Głogówek

Publikacja aktualności: 2020-10-16, godz.: 07:20
Powrót do przeglądania aktualności

Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301 , kom: 500-212-954
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki.
Licznik odwiedzin: 1210715