PERSPEKTYWY
Dewiza

Piątek, 7 - Sierpień 2020r.
menu

AKTYWACJA UCZNIOWSKICH KONT GMAIL - CLASSROOM

W związku z licznymi problemami, związanymi z aktywacją kont gmail przygotowaliśmy szczegółową instrukcję w jaki sposób tego dokonać.

1. Pierwszy link opisuje, jak krok po kroku dokonać aktywacji swojego konta. Przypominamy, że nie tworzymy NOWEGO konta, aktywujemy już gotowe.

INSTRUKCJA AKTYWACJI

2. Jeżeli po prawidłowej analizie instrukcji nadal będzie występował problem z logowaniem, skorzystaj z formularza kontaktowego, pomożemy.

FORMULARZ KONTAKTOWY

3. Informujemy, że aplikacjia Google ClassRoom nie jest przeznaczona wyłącznie na komputery. Można ją pobrać w prosty sposób, całkowicie za darmo również na telefony komórkowe i korzystać. Polecamy !!

4. Przypominamy, że w zakładce plan lekcji zostały zamieszczone terminy konsultacji dla uczniów, z których należy korzystać. Godziny lekcji są obowiązkowe i należy się logować w tych terminach. W każdym innym przypadku, logowanie po 4h lub wieczorem, może zostać potraktowane jako nieobecność przez nauczyciela prowadzącego.

5. Jak zapewne zauważyliście, po prawej stronie naszej strony został dodany button z aplikacją Google ClassRoom - można z niego skorzystać by w prosty sposób dostać się na leckje.

Autor tekstu: ZS Głogówek

Publikacja aktualności: 2020-04-02, godz.: 12:27
Powrót do przeglądania aktualności

Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki.
Licznik odwiedzin: 1063747