PERSPEKTYWY
Dewiza

Środa, 2 - Grudzień 2020r.
menu

ZACZYNAMY ROK SZKOLNY 2020/2021

Po bardzo długiej przerwie wracamy do szkoły ? Dziś o godz. 9.00 uczniowie Zespołu Szkół rozpoczęli nowy rok szkolny , jednak inaczej niż zwykle …

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną nasza uczniowska społeczność oraz nauczyciele nie mogli, jak co roku, wspólnie spotkać się w auli szkolnej na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego. Zamiast tego miały miejsce klasowe spotkania z wychowawcami, a pierwszoklasistów przywitał w auli szkolnej Dyrektor szkoły. Zaopatrzeni w maski, przyłbice, rękawiczki i środki dezynfekujące wkraczamy w nowy rok szkolny. Jednak będzie to inny rok szkolny, pełen wyzwań i wzmożonej czujności.

Drodzy Uczniowie! Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa apelujemy do Was o zachowanie ostrożności, rozsądku i stosowanie się do zasad postępowania w szkole w obecnej sytuacji. Pamiętajcie o zachowaniu dystansu, maseczkach oraz higienie rąk, stosujcie się do zaleceń nauczycieli i wychowawców, uważajcie na siebie i nie lekceważcie zagrożenia zakażenia się wirusem.

Życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom obsługi oraz rodzicom spokojnego i zdrowego roku szkolnego 2020/2021. Myślmy pozytywnie, bo przecież jeszcze będzie dobrze? Niech moc będzie z Wami.

Autor tekstu: ZS Głogówek

Publikacja aktualności: 2020-09-01, godz.: 13:26
Powrót do przeglądania aktualności

Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301 , kom: 500-212-954
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki.
Licznik odwiedzin: 1135389