PERSPEKTYWY
Dewiza

Niedziela, 26 - Maj 2019r.
menu

Najnowsze informacje z naszej szkoły

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  10  , (...)  14  ,   15   ,  16  , (...)  18  , (...)  23  , (...)  32  ,  33   | następna strona »
News

SZKOLNA AKADEMIA WIEDZY

Publikacja: 2016-12-09, godz.: 21:45
29 listopada rozpoczął się nowy szkolny projekt : Szkolna Akademia Wiedzy. W ramach Akademii będziecie mieli okazję poznać nowych i ciekawych ludzi, dowiedzieć się wielu fajnych rzeczy, o których być może nigdy nie słyszeliście, a także zobaczyć rzeczy, które Was zadziwią, rozśmieszą, być może wzruszą, ale na pewno nie zanudzą !
Czytaj całość aktualności »
News

?Życie pełne BLASKU?

Publikacja: 2016-11-09, godz.: 07:34
Starostwo Powiatowe w Prudniku w lipcu br. złożyło do Kuratorium Oświaty w Opolu projekt ?Życie pełne BLASKU?, który znalazł się na liście siedmiu projektów rekomendowanych przez Wojewódzki Zespół Koordynujący Realizację Programu ?Bezpieczna i przyjazna szkoła? w ramach Programu ?Bezpieczna i przyjazna szkoła? i zakwalifikowanych do finansowania w 2016 r. Projekt uzyskał 95 punktów i zajął II miejsce w województwie. Projekt został przygotowany i będzie realizowany w partnerstwie z Komendą Powiatową Policji w Prudniku.
Czytaj całość aktualności »
News

RAZEM DLA BEZPIECZEŃSTWA ? kompleksowe działania na rzecz społeczności lokalnych Powiatu Prudnickiego

Publikacja: 2016-11-09, godz.: 07:24
Starostwo Powiatowe w Prudniku w lipcu br. złożyło do Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego projekt RAZEM DLA BEZPIECZEŃSTWA ? kompleksowe działania na rzecz społeczności lokalnych Powiatu Prudnickiego, który znalazł się na liście trzech projektów zarekomendowanych z naszego województwa do postępowania konkursowego na szczeblu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. W wyniku oceny na szczeblu centralnym projekt uzyskał piąte miejsce wśród projektów złożonych w obszarze Przeciwdziałanie zjawiskom patologii oraz ochrona dzieci i młodzież (Cel szczegółowy Nr 2). Projekt został przygotowany i będzie realizowany w partnerstwie z Komendą Powiatową Policji w Prudniku oraz Komendą Powiatową PSP w Prudniku.
Czytaj całość aktualności »
News

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Publikacja: 2016-11-07, godz.: 14:32
To już VI edycja konkursu fotograficznego ?Zatrzymaj chwilę?. Zadaniem uczniów było wykonanie zdjęć w trzech kategoriach : Natura , Portret oraz Życie codzienne. Przed przystąpieniem do konkursu uczniowie zapoznali się z przykładami prac profesjonalnych fotografów oglądając zdjęcia z różnorodnych wystaw fotograficznych, m.in. World Press Photo.Do konkursu przystąpiło 26 uczniów. Zdjęcia uczniów oceniał znany głogówecki fotograf p. Lucjan Wójcik.
Czytaj całość aktualności »
News

MATURZYŚCI W ŁAMBINOWICACH

Publikacja: 2016-11-04, godz.: 12:25
Jak co roku, uczniowie klasy 3LO w dniu 27.10.2016r. uczestniczyli w wycieczce do Obozu Jenieckiego w Łambinowicach. Poznali tam historię codziennego życia jeńców różnych narodowości od XVIIIw. oraz odwiedzili żołnierskie nekropolie. Była to wspaniała lekcja historii.
Czytaj całość aktualności »

JUŻ JEST NAJNOWSZE WYDANIE ZS MAGAZINE

Publikacja: 2016-10-31, godz.: 15:30
W październikowym numerze wywiad z Karolem Poźniakiem, misterem szkoły, stałe rubryki: ?Poradnik kulinarny i fryzjerski?, ?Kawał sztuki?, ?Twórczość?, ?Zdrowie?, ?Podróże?, ?Konkursy i olimpiady? oraz ?Wiadomości sportowe?. Zapraszamy do czytania. Egzemplarze dostępne są również w szkolnej czytelni.
Czytaj całość aktualności »
News

Biegi przełajowe

Publikacja: 2016-10-20, godz.: 12:47
28 września 2016r. odbyły się w Prudniku powiatowe zawodu w indywidualnych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowali : z klasy ILO - Elżbieta Such, Mariola Konczala, Aleksander Tyburczy, Paweł Rak, Szymon Stawicki, z klasy IT - Kamil Kępa, Dawid Larysz, Michał Karel oraz z ZSZ Monika Kuteń i Natalia Kicler
Czytaj całość aktualności »
News

ZS MAGAZINE NAJLEPSZĄ SZKOLNĄ GAZETĄ W WOJEWÓDZTWIE OPOLSKIM

Publikacja: 2016-10-11, godz.: 12:30
Są dociekliwi, lubią wyzwania i mają mnóstwo pomysłów, od kilku lat dzielą się swoim doświadczeniem z młodszymi kolegami i koleżankami z redakcji. Piszą artykuły z wielkim zaangażowaniem, co wpływa na jakość czasopisma. ZS MAGAZINE, który wydawany jest w Zespole Szkół w Głogówku od 2010r. (od 2007r. pod nazwą NTS) po raz kolejny został zwycięzcą.
Czytaj całość aktualności »
News

LEKCJA W TERENIE

Publikacja: 2016-10-10, godz.: 18:27
Młodzież z Zespołu Szkół w Głogówku wyjechała do Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego GIUDO, która ma najgłębiej położoną trasę turystyczną w Europie.
Czytaj całość aktualności »
News

MIKROSKOPOWANIE

Publikacja: 2016-10-10, godz.: 15:30
Obserwowali tkanki roślinne, łodygi sosny, dyni, żyta, liść tulipana czy korzeń kosaćca, na zajęciach powtórzyli również budowę szkolnego mikroskopu optycznego ? wszystko po to, aby zdobyć wiedzę praktyczną i sprawnie posługiwać się nią na co dzień.
Czytaj całość aktualności »
« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  10  , (...)  14  ,   15   ,  16  , (...)  18  , (...)  23  , (...)  32  ,  33   | następna strona »
Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki.
Licznik odwiedzin: 889558