PERSPEKTYWY
Dewiza

Piątek, 7 - Sierpień 2020r.
menu

Najnowsze informacje z naszej szkoły

« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  12  , (...)  22  , (...)  29  , (...)  40  ,  41   | następna strona »

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA ! ! !

Publikacja: 2020-06-04, godz.: 13:40
W zakładce pobieralnia plików w sekcji dla uczniów została zamieszczona procedura bezpieczeństwa w Zespole Szkół w Głogówku w związku z prowadzeniem konsultacji, zajęć rewalidacyjnych i innych tego typu spotkań ,prowadzonych na terenie szkoły. Prosimy o zapoznanie się z materiałem.
Czytaj całość aktualności »
News

EGZAMIN II LOdD S.IV - AKTUALIZACJA

Publikacja: 2020-06-01, godz.: 12:03
Egzaminy dla Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych - rok II semestr IV. Dodatkowo informujemy o konieczności rozliczenia się z biblioteką szkolną, która będzie czynna w dniach : wtorek - piątek od godziny 10:00 do 12:00.
Czytaj całość aktualności »

AKTYWACJA UCZNIOWSKICH KONT GMAIL - CLASSROOM

Publikacja: 2020-04-02, godz.: 12:27

W związku z licznymi problemami, związanymi z aktywacją kont gmail przygotowaliśmy szczegółową instrukcję w jaki sposób tego dokonać.

1. Pierwszy link opisuje, jak krok po kroku dokonać aktywacji swojego konta. Przypominamy, że nie tworzymy NOWEGO konta, aktywujemy już gotowe.

INSTRUKCJA AKTYWACJI

2. Jeżeli po prawidłowej analizie instrukcji nadal będzie występował problem z logowaniem, skorzystaj z formularza kontaktowego, pomożemy.

FORMULARZ KONTAKTOWY

3. Informujemy, że aplikacjia Google ClassRoom nie jest przeznaczona wyłącznie na komputery. Można ją pobrać w prosty sposób, całkowicie za darmo również na telefony komórkowe i korzystać. Polecamy !!

4. Przypominamy, że w zakładce plan lekcji zostały zamieszczone terminy konsultacji dla uczniów, z których należy korzystać. Godziny lekcji są obowiązkowe i należy się logować w tych terminach. W każdym innym przypadku, logowanie po 4h lub wieczorem, może zostać potraktowane jako nieobecność przez nauczyciela prowadzącego.

5. Jak zapewne zauważyliście, po prawej stronie naszej strony został dodany button z aplikacją Google ClassRoom - można z niego skorzystać by w prosty sposób dostać się na leckje.


Czytaj całość aktualności »

Zarządzenie nr 1/2020

Publikacja: 2020-03-26, godz.: 15:49
Informujemy, że w zakładce pobieralnia plików dla uczniów oraz dla nauczycieli zostało zamieszczone Zarządzenie nr 1/2020 Dyrektora Zespołu Szkół w Głogówku w sprawie organizacji zajęć na odległość. Bardzo prosimy zapoznać się z informacją.
Czytaj całość aktualności »

PLANY KONSULTACJI

Publikacja: 2020-03-25, godz.: 09:32
Informujemy, że na stronie internetowej, w zakładce Aktualne plany lekcji, zostały zamieszczone pliki z terminami konsultacji. Prosimy uczniów o zapoznanie się z obowiązującymi dniami i godzinami.
Czytaj całość aktualności »
News

Funkcjonowanie ZS Głogówek

Publikacja: 2020-03-13, godz.: 14:33

Szanowni Państwo :

W obecnej sytuacji, związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, informujemy, że Zespół Szkół w Głogówku od dnia 16 marca 2020 r. aż do odwołania będzie zamknięty dla petentów. Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego 500-212-954 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej sekretariat@zsglogowek.pl.
Czytaj całość aktualności »
News

Komunikat Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministra Edukacji Narodowej ws. pracowników młodocianych

Publikacja: 2020-03-13, godz.: 08:16

W związku z rozprzestrzenianiem się na terytorium Polski koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19, mając na uwadze bezpieczeństwo młodzieży, zalecamy pracodawcom zwolnienie pracowników młodocianych, w tym uczniów będących młodocianymi pracownikami, zatrudnionych w celu przygotowania zawodowego, z obowiązku świadczenia pracy w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, o którym mowa w przepisach wydanych na podstawie art. 30b ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2019 r. poz. 1148, z późn. zm.).


Czytaj całość aktualności »

Komunikat w sprawie sposobu postępowania wobec młodocianych pracowników zatrudnionych w celu przygotowania zawodowego w okresie zawieszenia zajęć w szkołach zawodowych

Publikacja: 2020-03-12, godz.: 19:33
Szanowni Państwo :

W nawiązaniu do wczorajszego Komunikatu w sprawie sposobu postępowania wobec młodocianych pracowników zatrudnionych w celu przygotowania zawodowego w okresie zawieszenia zajęć w szkołach zawodowych - i w związku z kolejną falą pytań i wątpliwości – Związek Rzemiosła Polskiego przedstawia dodatkowe informacje, uzupełniające stanowisko w przedmiotowej kwestii, które mamy nadzieje przyczynią się do uporządkowania niektórych wątpliwości;


Czytaj całość aktualności »

Informacja dla uczniów, rodziców oraz pracodawców.

Publikacja: 2020-03-11, godz.: 14:22
Od jutra, tj. 12 marca 2020 r. uczniowie szkół ponadpodstawowych nie przychodzą do szkół. Uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia będący młodocianymi pracownikami nie uczęszczają do szkoły, realizują jednak przygotowanie zawodowe u pracodawcy na dotychczasowych zasadach. Proszę na bieżąco śledzić komunikaty na stronie internetowej Zespołu Szkół w Głogówku.
Czytaj całość aktualności »
« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  12  , (...)  22  , (...)  29  , (...)  40  ,  41   | następna strona »
Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki.
Licznik odwiedzin: 1063681