PERSPEKTYWY
Dewiza

Piątek, 27 - Styczeń 2023r.
menu

Projekty unijne

« poprzednia strona |    1    | następna strona »

PROJEKT OPOLSKIE SZKOLNICTWO ZAWODOWE DLA RYNKU PRACY

Zespół Szkół w Głogówku przystąpił do projektu pn. Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy. Projekt UE realizowany jest dla wszystkich szkół prowadzących kształcenie zawodowe w woj. Opolskim.
Czytaj całość »

PROJEKT ?OPOLSKIE SZKOLNICTWO ZAWODOWE BLIŻEJ RYNKU PRACY?

Zespół Szkół w Głogówku przystąpił do projektu pn. ?Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy?. Projekt UE realizowany jest dla wszystkich szkół prowadzących kształcenie zawodowe w woj. opolskim - nr. POKL.09.02.00-16-001/13.
Czytaj całość »

PROJEKT ?SIEĆ WSPÓŁPRACY NA RZECZ NOWOCZESNEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ?

Regularna współpraca z nowoczesnymi firmami oraz opolskimi instytucjami oświatowymi i zrzeszającymi przedsiębiorców będzie bardziej rozbudowana. Zespół Szkół w Głogówku przystąpił do projektu pn. ?Sieć współpracy na rzecz nowoczesnej szkoły zawodowej?, dzięki któremu młodzież uczy się nowych kompetencji oraz zdobywa doświadczenie w branżach m. in. logistycznej, budowlanej, informatycznej, elektronicznej, czy mechatronicznej. Projekt systemowy nr POKL.09.02.00-16-008/12 pn. ?Sieć współpracy na rzecz nowoczesnej szkoły zawodowej? jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i skierowany do publicznych szkół prowadzących kształcenie zawodowe młodzieży. Realizacja projektu przez REGIONALNE CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI w Opolu przewidziana jest od 1 sierpnia 2012r. do 31 lipca 2014r.
Czytaj całość »

Projekt "Polsko-czeskie warsztaty sztukatorskie-młodzież ratuje zabytki architektury pogranicza"

W dniu 22.06.2010 r. została podpisana umowa na finansowanie mikroprojektu nr PL.3.22/3.3.07/10.01789 "Polsko-czeskie warsztaty sztukatorskie-młodzież ratuje zabytki architektury pogranicza" realizowanego w ramach Funduszu Mikroprojektów Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007-2013 we współpracy z Střední umělecká škola varhanářská o.p.s. w mieście Krnov z Republiki Czeskiej.
Czytaj całość »

Polsko-Czeskie warsztaty młodzieży - Ginące zawody pogranicza

Zadanie: RENOWACJA I KONSERWACJA ZABYTKOWYCH ORGANÓW W KOŚCIELE PARAFIALNYM W GŁOGÓWKU REALIZOWANE W RAMACH PROJEKTU "POLSKO-CZESKIE WARSZTATY MŁODZIEŻY - GINĄCE ZAWODY POGRANICZA"
Czytaj całość »

Wzmocnienie i podniesienie jakości oferty edukacyjnej szkół zawodowych - Zespołu Szkół w Głogówku i Zespołu Szkół Rolniczych w Prudniku

W dniu 30 czerwca 2011 r. Powiat Prudnicki zakończył realizację projektu nr POKL.09.02.00-16-013/09 "Wzmocnienie atrakcyjności i podniesienie jakości oferty edukacyjnej szkół zawodowych - Zespołu Szkół w Głogówku i Zespołu Szkół Rolniczych w Prudniku" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.
Czytaj całość »
« poprzednia strona |    1    | następna strona »
Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301 , kom: 500-212-954
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki , Deklaracja dostępności
Licznik odwiedzin: 1544619